Saarte Sahver

Saarte Sahvris pakutakse ökokaupa nii kodusaarelt Saaremaalt kui kaugemalt. Poes on põnevaid leide eesti väiketootjatelt, kelle valmistatud tooteid suurpoodidest ei leia. Sortimendis on mahetoitu, sh hea valik gluteeni-, laktoosi- ja suhkruvabu tooteid, ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendid, ökokosmeetikat ja kehahooldustooteid,  laste- ja beebikaupu, tervisetooteid, koduseid tarbeesemeid, pisut kirjandust.

Kohaliku saaremaise kauba riiulitelt leiab palju head-paremat kraami, mille saaremaa meistrid käsitsi hoole ja armastusega valmistanud:  magusad ja soolased hoidised, mahlad, siirupid, moosid, mesi, sinepid, maitsesoolad, gurmeeäädikad, kuivatatud viljad, snäkid,  teed ja ürdid, jahutooted, kommid-küpsised-maiused, köögiviljad, samuti kehahooldustooted, küünlad, viirukid, puidust käsitööd ja kudumid.

Sahvris saab end ostlemise kõrvale turgutada mahla, kuuma tee või kohviga,  maitsta kohalike meistrite hõrgutisi ja  niisama mõnusat juttu puhuda.  Kui kaubavalik silme eest kirjuks võtab, oskavad Sahvri perenaised kindlasti soovitada, kellele mida!

Infostend Saaremaa külastajale. Lastele mängunurgake.

Saarte Sahver täidab ka hulgitellimusi, koostab kinke- ja tänupakke eraisikutele, ettevõtetele, klubidele ja teistele huvilistele.


Aadress

Sertifikaat

Koduleht

Kontakt

Müügikohad

Sotsiaalmeedia