Saaremaa toodete ostukohad

EHTNE Saaremaa esinduspood Auriga keskuses

Kuressaare Auriga kaubanduskeskusest leiad meie esinduspoe – Saarema EHTNE toode märgikandjad on selles poes hösti esindatud. Siit saad parimat Saaremaa kaupa – nii ehedat ja puhast kraami sa juba naljalt mujalt ei leia.

Meie esinduskauplus Kuressaares on avatud:

E-L 10-20
P     10-18
Saaremaa toodete e-pood: EHTNE e-pood

LOEN LISAKS
ehtne pood saaremaa tooted auriga keskus
Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit

Saarte Sahver

Saarte Sahvrist leiad rikkalikult kohalike meistrite valmistatud tooteid! Söödavaid-joodavaid kohalikke suveniire, toidukaupu, keha- ja koduhooldustooteid, keraamikat ja käsitööd. Kohalikku toodangut täiendab põnev mahetoodete valik kaugema kandi tootjatelt. Turgutuseks külmad ja kuumad joogid kohapeal.

Vaata asukohta kaardil: Saarte Sahver

LOEN LISAKS

COOP Saaremaa kauplused

Märgikandja kodupood igas Saaremaa nurgas!

Soovid minna piknikule või külla? Otsid suveniiri? Meie üle Saare- ja Muhumaa asuvatest kauplustes  on lai tootevalik värsket ja kvaliteetset kohalikku toidukaupa: kala-, liha-, piima- ja pagaritooteid ning jooke.

Saaremaal toodetud tooted on meie  kauplustes märgistatud siniste “EHTNE Saaremaa” hinnaümbristega – nii on sul neid lihtne leida.

LOEN LISAKS
Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit
Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit