Kadri Jalonen esineb seminaripäeval “Edutark Saaremaa”

 

09. oktoobril toimuval seminaripäeval “Edutark Saaremaa” jagab oma kogemusi  2018 aasta turismiedendaja tiitli pälvinud Kadri Jalonen.

Kadri Jalonen on  IVEK-i (Ida-Viru Ettevõtluskeskus) turismikoordinaator.  Sellel aastal pärjati Kadri Tourest 2019 messil aasta turismiedendaja tiitliga.

Meil on hea meel, et Kadri nõustus oma kogemust koostöö arendamisel seminaripäeval  jagama – tal on head näited selle koha, kuidas koostöö loob suuremat väärtust, kui üksi tegutsedes.

Kadri on ligemale kümme aastat suutnud koos hoida Ida-Viru turismiäriga tegelejaid. Vaatamata sellele, et osa neist on omavahel konkurendid või siis on neil lihtsalt küllaltki erinevad huvid, on ta osanud leida selle ühisosa, mis paneb neid koos tegutsema.

Kadri on teinud väsimatult tööd Ida-Virumaal ning pannud kohalikud ettevõtjad ja  ühiselt tööle. Ta on teinud seda sellise sära, kire ja pühendumisega, et tulemused pole lihtsalt saanud tulemata jääda.

ÜRITUSEST LÄHEMALT

Korraldame üle-eestilise ettevõtlusnädala raames  09.oktoobril Kuressaares seminaripäeva “Edutark Saaremaa”

Seminaripäev on mõeldud inimestele, kes mõistavad, et koostöös peitub jätkusuutlikkuse võti ning kes soovivad osaleda Saaremaa suurima koostöövõrgustiku arendamisel.

Seminaripäeval osalejatele pakume kasulikke teadmisi sellest, mis on elu- ja äritegevuse jätkusuutlikkuse võtmefaktorid  kiiresti muutuvas maailmas.

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks palume teil eelnevalt registreeruda –

LOEN LISAKS

 


 

Lisainfo: 

koit kelder

Saarte Koostöökogu tegevjuht Koit Kelder

e-post: koit.kelder@skk.ee
tel: +372 506 8287

Kui sinu ettevõte ei ole veel EHTNE märgikandja, siis siin on sulle 5 põhjust, miks on kasulik olla EHTNE märgikandja.

 
 

[table id=1 /]