TOOTED Tallinna Lennujaama VIP alale eesistumise ajaks !

Oleme leppinud Tallinna Lennujaamaga kokku, et levitame märgikandjatest toidutootjatele alljärgnevat infot:

Alates juunist on Eesti esimest korda Euroopa Liidu eesistuja ning sellega seoses oodatakse Eestisse, eelkõige aga Tallinna suurel hulgal ametnikke erinevatele kohtumistele ja konverentsidele.

Oodatakse ligi 30-35 tuhandet täiendavat külastajad, kellest suurem osa läbib ka Tallinna Lennujaama – neist omakorda 5000 on eriti tähtsad VIP-külalised, sealhulgas erinevate riikide ministrid ja saadikud, äridelegatsioonide esindajad ja erinevate valdkondade spetsialistid.

 

Tallinna Lennujaama eesmärk on osutada eesistumise ajal Eestit külastavatele VIP-reisijatele parimat teenindust lennujaamas ning ühtlasi ka pakkuda parimat, mida Eestis valmistatakse. Otsitakse koostööpartnereid, kes soovivad eesistumise ajal enda tooteid lennujaamas presenteerida.

Lennujaama nägemuses võiksid tootegrupid jaotuda kolmeks:

  1. kohalikud joogid (erinevad mahlad käepärastes pudelikestes, naturaalsed limonaadid ja koolajoogid, käsitööõlled ja –siidrid, kange alkohol);
  2. kohalikud maiustused (puuviljad, käsitöökommid ja –trühvlid, minijäätised, kohukesed, jogurtid, kuivatatud marjakrõpsud, küpsetised)
  3. Eestile omased soolased suupisted (juustud, vinnutatud lihatooted, suitsuvorstikesed, võileivad-pirukad, eelprepareeritud köögiviljad, mugavad kalatooted).

Käesolev nimekiri ei ole ammendav ollakse avatud koostööle kõigi Eesti toidutootjatega – peamine on kohaliku tooraine väärtustamine ning Eestile omaste maitsete tutvustamine.

 

Lennujaama külalistele pakutakse eestimaiseid tooteid, seda siis mõne hea joogi või tervislikult maitsva ampsu näol. Tooteid pakutakse VIP külalistele varsti valmivates VIP ruumides ning mõningaid tooteid ka äriklassi ootesaalis. Tooted pannakse enda ruumidesse välja ja VIP külalised saaksid neid lendu oodates tarbida.

Hetkel on lennujaamaga räägitud märgikandja toodetest VIPi poolelt ainult eesistumise ajaks, kuid pakutakse, et lennujaama Lounges võiks koostöö jätkuda ka edaspidi. Oleme leppinud Tallinna Lennujaamaga kokku, et levitame märgikandjatest toidutootjatele infot ning huvilised võtavad otse ühendust vastava teemaga tegeleva inimesega:

Priit Linnard priit.linnard@tll.aero   Mobiil +372 5655742

Palume võtta  kontakti huvi korral võimalikult ruttu!

Juhul, kui teie seas on huvitatuid ja saate kokkuleppele Tallinna Lennujaamaga, siis omalt poolt toetame sellega, et teie toodete ja pakkumiste juures saavad olema märgi turunduselemendid laualipud vms. Lepime kokku täpsemalt lennujaamaga, kui toodetevalik paigas.

 

Küsimuste korral  sulvi.munk@skk.ee, 56210102 või Angela Nairis ehtne@skk.ee