Klaasist Klaas

Ehtsast klaasvitraažist ingli toode sündis 15 aastat tagasi Pärnu Punase torni klaasikojas, soovides alustada rännakut üle maailma. Esialgu otsis ta oma kuju ja värvi, kuid loovas tootearenduses jäi kindlaks oma tänasele vormile ja väljanägemisele. Talle meeldib end esitleda kristallselge- ja 5 erivärvi klaasina kahes variandis- punane, roheline, sinine, türkiis ja roosa, millest pooled on värvilise kleidi, teised värviliste tiibadega. Nii on saanud kokku 10 säravat kaunitari rõõmustamaks või lohutamaks silmapaare, kes läbi aknavalguse nende helklevat sära imetlevad. On olnud aegu, kus ingel on soovinud kiiresti kaugele jõuda ning selleks leidnud abikäsi ka puuetega inimeste kojast, kellele aitamise eest ausat ja õiglast tasu võimaldanud. Saaremaale Levala külla elama jõuti 9 aastat tagasi ning selle aja jooksul on nad Pöide kiriku pastoraadihoones end aegajalt väikses mahus ilmutanud. Nende soov on aga uuesti hoog üles seada ning leida uusi aknaid ja rõõmustavaid silmapaare. Oma tegeliku päritolu kinnituseks sobib suurepäraselt just kodusaare EHTNE märgis, mida uhkusega endaga laia ilma kaasa viia.

Tiffany tehnikas jootekolvi ja pliivaba tinaga valmistatud klaasvitraaž inglid on valmistatud Saarmaal Pöidel. Toode on pakitud turvalisse papist pakendisse koos riputus tamiili ja autori autentse allkirjaga. Tootevalikus on 10 erinevat värvilahendust.
Lisaks korraldan klaažvitraasi kursuseid ja “Live” klaasehete töötuba laatadel jm. sündmustel. Klaasiahjus ettesulatatud värvilisele klaastoorikust saab oma kätega valmistada Tiffany tehnikas kaelaehte.


Kontakt

Müügikohad

Sotsiaalmeedia