GoldFish

Goldfish OÜ asutati aastal 2009. Kümmekond aastat tagasi mandrilt Saaremaale kolinud ettevõtja Raul Paabu polnud oma varasemas elus ei eriline kalapüüdja ega kalasööja. Siin see muutus.

Algselt palgatööle saabunud Raul otsustas ise äris õnne proovida, kui tollane tööandja otsustas uksed sulgeda. Aastatepikkune töö kalaäris on vilja kandnud. Nüüdseks võib öelda, et GoldFish on saare suurim kalasuitsutaja, mille toodang, Saaremaa suitsukala, jõuab lisaks saarlastele ka mandriinimeste toidulauale ja isegi kaugemale.

Suitsutatakse nii kohalikku kui ka lõunamaist kala. Populaarseimad nagu ikka on lest ja ahven, aga kindlasti ka lõhe ja angerjas. Lisaks sellele toodetakse ka erinevat kuivatatud kala, olgu selleks särg, tuulehaug, räim või koger.

Kuna tootmismahud on üksjagu kasvanud ja nõudlus suur, renoveeriti 2020. aastal kogu Nasval asuv tootmistsehh. Kaasajastatud on nii kuivatuskambreid kui ka suitsutsehhi, lisaks ka pakendamist ning taasavatud on tehasepood kõige värskema toodanguga. Et kala jõuaks kõigi soovijateni veel mugavamalt, avas GoldFish ka e-poe, kus saadaval nii kuivatatud kui ka suitsutatud kala ning Ösel Fish ja Leedevälja tooted.

Iga päev võib olla kalapäev, Saaremaa suitsukala päev!


Aadress

Sertifikaat

Koduleht

Kontakt

Müügikohad

Sotsiaalmeedia