INFO! Saaremaa EHTNE toode- ajakirjas Mo Saaremaa !

Visit Saaremaa MTÜ pakub Ehtsa tootemärgi kandjatele võimalust ettevõtte info avaldamiseks ajakirjas MO SAAREMAA.

MO SAAREMAA on uus sihtkoha ajakiri, tiraaž on 10 000 eksemplari, maht 104 lk, ajakiri ilmub esialgu kahes keeles- eesti ja inglise. Sõlmitud on kokkulepe Tallinkiga, mille kohaselt saab ajakirju jagada lisaks messidele ja teistele planeeritavatele kontaktsündmustele ka Tallinki laevadel. Lisaks on ajakiri kättesaadav veebiversioonina ning seeläbi Visit Saaremaa põhitööriist ja esindustrükis ka erinevate veebikampaaniate läbiviimisel. 

Ajakiri on A4 formaadis ning Ehtsa märgikandjatele on hetkel broneeritud kaks lehekülge ajakirja sissejuhatavas osas. Lisaks on võimalik kanda oma ettevõtlus maakonna kaardile, kus on kuvatud ka COOP-i kauplused. Ehtsa märgikandjate lehele on planeeritud tutvustav tekst märgi kohta ning selle ümber grupeeritult osalevate ettevõtjate info ning logo. 

Märgikandjatel on ajakirjas 2 võimalust enda ettevõtte tutvustamiseks:

PAKETT 1- KAART

Saare maakonna A3 kaardile (kuhu on kantud ka COOP kauplused), kantakse ettevõtte tingmärk, kaardi legendis on loetletud osalevate ettevõtete nimed.

Tingmärgiga saab määrata, kas olete avatud ka külastajatele või on tegemist tootmispaigaga.

Hind 50 EUR + KM

 PAKETT 2 – Osalemine Ehtsa toote ühispinnal + tingmärk maakonna kaardil (tingmärgiga saab määrata, kas olete avatud külastajatele või on tegemist tootmiskohaga)

Ajakirja sissejuhatvas osas kahel kõrvuti leheküljel Ehtsa märgi alal on välja toodud teie ettevõtte tegevusala, andmed ja logo ning info, kust teie toodet/teenust soetada saab.

Hind 150 EUR+ KM

 Pakettide hind võib odavneda, vastavalt osavõtjate arvule. Tegevusele laieneb LEADER toetus, mis tähendab, et 50% hinnast tuleb hiljemalt aprill 2019 ettevõttele tagasi.

Vastust osalemise kohta oleks vaja  kiiresti, hiljemalt pühapäeva õhtuks,

16. Detsembriks  info@skk.ee

Küsimuste ja kommentaaride korral palun kirjutage eveli@visitsaaremaa.eevõi helistage +372 522 6675 (Eveli)