EHTNE Suvepesa ootab Sind!

Tootjate kingipood & Suvekohvik & Üritused
N-P 10 – 18
Teistel päevadel avatud gruppidele ette helistades
Allee 8a, Kuressaare

Meite Suvepesa on suvekoduks ja ühiseks tegutsemiskohaks rohkem kui sajale võrgustikus toimetavale Muhu ja Saaremaa tootjale – toiduvalmistajatest käsitöölisteni.

EHTNE Suvepesas on midagi igale maitsele! Siin saad kenas saare elutempos aega veeta, kõhu täis pugida, välialal Kuressaare lossi miljöövaadet nautida ja kingipoes oma saaremaiseid varusid täiendada.

Lisaks leiad siit ka EHTSA infopunkti! Teame hästi, millistelt üritustelt ja millistest kohtadest saab soetada värskeid aiasaadusi ning missugustest EHTNE elamustest ei saa suvel kindlasti ilma jääda. Alati on saadaval ka heatahtlikud kohvikõrvased külauudised!

Lastele on meie õues tegevust küllaga – suur mänguväljak ning Saaremaa Loomaia jänesepere rõõmustab nii suuremaid kui väiksemaid Saaremaa fänne! Vanemad saavad senikaua pleedile maha istuda ja jalga puhata, lugeda mõnd head raamatut ning rüübata kõrvale jahutavat smuutit.

Kui joogid joodud ja toidud mekitud, saavad meite kenad kunded minna paadiretkele (tasuline) või laenutada jalgratta, et sellega mööda linna soojas suvetuules vurada.

Et juba väikesed muutused on olulise kaaluga ning alustama peab iseendast, siis sai EHTNE Suvepesas nii ka tehtud! Võtsime eesmärgiks avada EHTNE Suvepesa võimalikult keskkonnasäästlikult. Selleks leidsid taaskasutust EHTSA-te vanad lauad, toolid, kapid ja riiulid. Ka kohviku taldrikud-tassid on pärit meie EHTSA-te kodude kapivarudest. Vaata hoolikalt ringi terrassil – oleme laua omanikud märgistanud Sinu tarbeks ja just siin saad lugeda mõnd toredat lugu laua omaniku kohta.

Ka meil kontoris oli asju, mida enam ei vajata. Niisiis otsustasime omakeskis, et anname vanadele Hooajakaartidele uue elu. Veidike mõtlemist ning Puuetega Inimeste Kojas valmivad nüüd meile paberkotid, mida saame kasutada EHTNE Suvepesas meenete pakkimisel. Nõnda saime kaks kärbest ühe hoobiga: oleme keskkonnasõbralikud ning anname tehtuga oma panuse kohalike puuetega inimeste tööhõivesse.

Prügi sorteerimiseks on meil eraldi prügikastid, mille tegi kohalik EHTNE ettevõte Sakadak.
Siin saad Sinagi anda panuse, et meie saar säiliks rohelise ja puhtana!

Mekuta meitel!

Meie kohvikus valmivad kohalikust toorainest värsked küpsetised ja hooajalised kerged eined.

Eraldi menüü koostasime ka
lastele, beebidele ja koertele.

Pannkoogi brunch pühapäev, 04. juuni
Menüüs Koplimäe talu jahudest, kohalikest munadest ja piimast valmistatud pannkoogid soolase ja magusa täidisega!

Eesootavad üritused

Kohvik-kingipoel on suur õueala, kus viime nädalavahetustel läbi tegevusi nii väiksematele kui suurematele. Omakeskis nimetame neid EHTNE pere hoovipidudeks. Meie õu on suvel täis põnevaid töötubasid ja tootjate etteasteid koos pühapäevaste brunch’idega. Siin saad silmast-silma juttu puhuda, tooteid maitsta ja põnevatest käed-külge-tegevustest osa võtta. Sind ootab EHTNE suvekodu-meeleolu kesk Kuressaaret – milline luksus!

Tule külla!

Allee 8a, Kuressaare
Oleme avatud N-P 10-20
Teistel päevadel oleme avatud gruppidele ette helistamisel +372 56210102
ehtnesuvekodu@gmail.com