EHTNE Suvepesa ootab Sind!

Kingipood & Suvekohvik & Üritused
N-P 10-18
Infopunkt L-P 10-18 (kuhu minna, toodete info)
Teistel päevadel avatud gruppidele ette helistades
Allee 8a, Kuressaare

Meite Suvepesa on suvekoduks ja ühiseks tegutsemiskohaks rohkem kui sajale võrgustikus toimetavale Muhu ja Saaremaa tootjale – toiduvalmistajatest käsitöölisteni.

EHTNE Suvepesas on midagi igale maitsele! Siin saad kenas saare elutempos aega veeta, kõhu täis pugida, välialal Kuressaare lossi miljöövaadet nautida ja kingipoes oma saaremaiseid varusid täiendada.

Lisaks leiad siit ka EHTSA infopunkti! Teame hästi, millistelt üritustelt ja millistest kohtadest saab soetada värskeid aiasaadusi ning missugustest EHTNE elamustest ei saa suvel kindlasti ilma jääda. Alati on saadaval ka heatahtlikud kohvikõrvased külauudised!
Infopunkt asub EHTNE Suvepesa ruumis. Siin jagab infot ja nõuandeid EHTNE Saaremaa infospetsialist.

Info
Tel: + 372 56210102
E-post: sulvi.munk@skk.ee
Avatud 03. juuni kuni 26.august iga L ja P 10–18
Infopunktis on tasuta WiFi kasutusvõimalus.

Lastele on meie õues tegevust küllaga – suur mänguväljak ning Saaremaa Loomaia jänesepere rõõmustab nii suuremaid kui väiksemaid Saaremaa fänne! Vanemad saavad senikaua pleedile maha istuda ja jalga puhata, lugeda mõnd head raamatut ning rüübata kõrvale jahutavat smuutit.

Kui joogid joodud ja toidud mekitud, saavad meite kenad kunded minna paadiretkele (tasuline) või laenutada jalgratta, et sellega mööda linna soojas suvetuules vurada.

Et juba väikesed muutused on olulise kaaluga ning alustama peab iseendast, siis sai EHTNE Suvepesas nii ka tehtud! Võtsime eesmärgiks avada EHTNE Suvepesa võimalikult keskkonnasäästlikult. Selleks leidsid taaskasutust EHTSA-te vanad lauad, toolid, kapid ja riiulid. Ka kohviku taldrikud-tassid on pärit meie EHTSA-te kodude kapivarudest. Vaata hoolikalt ringi terrassil – oleme laua omanikud märgistanud Sinu tarbeks ja just siin saad lugeda mõnd toredat lugu laua omaniku kohta.

Ka meil kontoris oli asju, mida enam ei vajata. Niisiis otsustasime omakeskis, et anname vanadele Hooajakaartidele uue elu. Veidike mõtlemist ning Puuetega Inimeste Kojas valmivad nüüd meile paberkotid, mida saame kasutada EHTNE Suvepesas meenete pakkimisel. Nõnda saime kaks kärbest ühe hoobiga: oleme keskkonnasõbralikud ning anname tehtuga oma panuse kohalike puuetega inimeste tööhõivesse.

Prügi sorteerimiseks on meil eraldi prügikastid, mille tegi kohalik EHTNE ettevõte Sakadak.
Siin saad Sinagi anda panuse, et meie saar säiliks rohelise ja puhtana!

Mekuta meitel!

Meie kohvikus valmivad kohalikust toorainest värsked küpsetised ja hooajalised kerged eined.

Eraldi menüü koostasime ka
lastele, beebidele ja koertele.

Eesootavad üritused

Igal laupäeval juunis, juulis ja augustis, sadagu vihma või paistku päike, toimub tuur- teemapäev kohtuma EHTNE märgikandjate endiga.
Päeva jooksul saad kena ülevaate Saaremaa väiketootmisest ja väiketootjatest. See rännak ul kuuled EHTNE märgise lugu ning kohtud saare tootjatega – õpid tundma nende tootmise põhimõtteid, ajalugu ja traditsioone ning saad tõelist tunnetust inimestest, kes on meie saarel toodetud ainulaadse toidu, käsitöö ja naturaalkosmeetika toodete tootmise taga. Omakeskis nimetame neid üritusi EHTNE pere hoovipidudeks.

Tule külla!

Allee 8a, Kuressaare
Oleme avatud N-P 10-18
Teistel päevadel oleme avatud gruppidele ette helistamisel +372 56210102
ehtnesuvekodu@gmail.com