“EHTNE Saaremaa” arendamise nimel käib kõva töö.

Pingutame selle nimel, et ehtne ja saaremaine kaup üha laiemalt tarbijale tuntuks saaks.

Meie Maa võrguväljaanne kirjutas “EHTNE Saaremaa” tegemistest toreda loo. Toon siinkohal ära omapoolsed mõtted, mida soovin teiega lisaks jagada.

Niisiis – “Saaremaa EHTNE toode” märgikandjate hulk on läbi aja pidevalt kasvutrendis olnud ning tänaseks liidab EHTNE märgis endaga üle 130 ettevõtte. Märgikandjate tegevust koordineerib Saarte Koostöökogu  (SKK) – see organisatsioon on ka LEADER piirkondliku toetusprogrammi haldur. Kohe-kohe hakkame uueks programmperioodiks strateegiat koostama ja parim võimalus uute arengusuundade ja -eesmärkide seadmisel osaleda on just SKK liikmetel ning “EHTNE Saaremaa” märgikandjatel.

SKK eesmärgiks on kohaliku elu edendamine ja ega see muidu ei edene, kui me ise tagant ei torgi.  Töötame oma meeskonnaga igapäevaselt selle nimel, et elu Saaremaal ikka kestaks ja hästi kestaks.

Selleks, et meie väiketootjad suudaksid kiiresti muutuvates turuntingimustes hakkama saada, oleme lisaks LEADER toetusmeetme võimalustele ka ise olnud aktiivsed EHTNE märgikandjate müügivõrgustiku arendamisel.

Olulisemateks sammudeks sellel aastal on peatselt avatav EHTNE märgikandjate e-pood ning juba märtsikuus avame lisaks Kuressaares asuvale Auriga keskuse esinduspoele ka oma müügiesinduse Tallinnas, Kristine keskuses. Kindlasti läheme edasi oma müügiesinduste avamisega ka teistes eestimaa linnades – tuleb liikuda sinna, kus asub meie tarbija.

Aasta 2020 toob meie poolt endaga kaasa olulisi muudatusi kogu Saaremaal pakutavate toodete, teenuste ning ürituste mõtestatud ja mõõdetaval turundamisel.

Müügitoetuse koordineerimiseks ning tõhusa turunduse tarbeks oleme asutanud eraldi tulundusühistu “EHTNE Saaremaa”, mille liikmeteks on jätkuvalt oodatud kõik märgikandjad.

Meie Maa täismahus artiklit saad lugeda siit:
www.meiemaa.ee/ehtne-saaremaa

 


 

Lisainfo: 

koit kelder

Saarte Koostöökogu tegevjuht Koit Kelder

e-post: koit.kelder@skk.ee
tel: +372 506 8287

Kui sinu ettevõte ei ole veel EHTNE märgikandja, siis siin on sulle 5 põhjust, miks on kasulik olla EHTNE märgikandja.