Uus ärikasvu toetusprojekt “EES”

 

“Edukas ja ettevõtlik Saaremaa” ehk EES on Saarte Koostöökogu (SKK)  ja Saare Arenduskeskuse (SAK) ühisprojekt Saaremaa ettevõtete ärikasvu toetamiseks.

EES projekti kestab aastatel 2019 – 2021 ning Saaremaa ettevõtete arengut toetatakse projekti jooksul läbi ettevõtete individuaalse ärikasvu nõustamise.

Projekti vajadus põhineb SKK poolt Saaremaa “EHTNE” märgikandjate seas läbiviidud küsitluse tulemustel ning SAK poolt konsulteerimisprotsesside käigus saadud otsesest ettevõtjate tagasisidest.

EES projekti näol on tegemist omalaadse ärikasvu kiirendi projektiga, mille jooksul saavad projektis osalejad teha läbi  just neile vajaliku ärikasvu tsükli.Projekti edukuse mõõdikuks on projektis osalevate ettevõtete käibekasv projekti perioodil.

EES projekti rahastatakse kahest allikast :

  • LEADER meede 3 – piirkonna arengut ja ettevõtlust edendav ühistegevus ja koostöö
  • Projektis osalejate omafinantseering

Projekti eelarve on kokku 146.000 eur-i, millest toetuse osa moodustab 99.000 eur-i ning omafinantseering moodustab 47.000 eur-i. EES projekt viiake ellu ajavahemikul Juuni 2019 – Juuni 2021.

EES projekt on mõeldud Saare maakonnas registreeritud ettevõttele (nii äriühingud, ettevõtjate ühendused kui ka mittetulunduslikud organisatsioonid)

 

Loe lisaks projektiga liitumise kohta siit:
https://ees.ehtne.ee/

 


 

Lisainfo: 

koit kelder

Saarte Koostöökogu tegevjuht Koit Kelder

e-post: koit.kelder@skk.ee
tel: +372 506 8287

Kui sinu ettevõte ei ole veel EHTNE märgikandja, siis siin on sulle 5 põhjust, miks on kasulik olla EHTNE märgikandja.