Sume Smuuti

Nagu nii mitmetki head asjad elus saavad alguse isiklikust vajadusest. Oleme tegelenud 25 aastat kohviku pidamisega Kuressaare kesklinnas. Mitmeid olukordi oli, kus soovisime oma klientidele pakkuda maitsvaid ja toitvaid smuutisid, kuid alati oli erinevaid põhjuseid, miks nende pakkumine oli raskendatud. Ühel augustiöö sumedal õhtul sündis Saaremaa ettevõte brändiga Sume Smuuti. Soovisime, et inimestel oleks tervislik toitumine kergemini teostatav ning ei oleks ülemäära kulusid ega toidu kadu. Pidevalt pahaks minevad puuviljad ning toore või sobimatu tooraine tekitasid tihti probleeme. Lahendasime probleemi ja soovime pakkuda oma tulevastele klientidele suurepäraseid maitseid ilma stressi tundmata! Teades, palju maailmas toitu ära visatakse, liigume Sume Smuuti valmis smuutisegudega rohelisema maailma poole!

Sume Smuuti eesmärgiks on võimalikult suurel määral toota kohalikust toorainest, toetades Saaremaa ettevõtluse keskkonda (nt Rautsi Talu)

 • Kontakt

  Kadi Hiie (Müük ja turundus)
  +372 5253417
  kadi@sumesmuuti.ee
  www.sumesmuuti.ee

 • Aadress

  Kauba 10, Kuressaare, Saaremaa

 • Kood

  SKK000000125

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit