Sarapiku Vilt OÜ

Ainult naturaalsed materjalid. Südamega tehtud käsitöö. Lihtne disain. Just nende põhimõtete järgi on loodud kõik Sarapiku tooted.

Päris asjad. Päris villast.

Lambavill on aastasadu põhjamaises kliimas inimesi niiskuse ja külma eest hoidnud.

Meie usume, et kvaliteetne, pehme ja naturaalne materjal on kui soe kallistus nii väikesele kui suurele. Oleme selle nimel palju vaeva näinud ja katsetanud – alates lambakasvatusest kuni uudsemate võteteni viltimises. Ikka selleks, et jõuda toodeteni, mis päris materjalidest, südame ja valdavalt käsitööna Saaremaal tehtud ning lihtsa, põhjamaise disainiga.

Ootame Sind külastama kaasaegset käsitöötalu. Meie juures saad teha pai lammastele ja osaleda õpitubades. Saad tutvuda vildikoja igapäeva tegemistega ning kaasa osta meie tooteid. Et teaksime Sind oodata, helista palun meile ette!

Külasta ja avasta uusi tooteid meie e-poes! Vildist kvaliteetsed sussid nahktallaga, meriinovillased t-särgid ja sokid, beebitekid jpm. Meie tooteid saad osta ka meie juurest kohapealt!

 • Kontakt

  Ivo Lepik (peremees)
  +3725298067
  info@sarapikuvilt.ee
  www.sarapikuvilt.ee

 • Aadress

  Sarapiku talu, Kaubi küla, Saaremaa vald, Saare maakond

 • Kood

  SKK000000086

 • Müügikohad

  Auriga Ehtne Saaremaa pood Hää Eesti Asi Kingikamber MUHU käsitööpoes Oad ja Eed Pritsukas Orissaares Saarte Sahver Tallinna Lennujaam www.sarapikuvilt.ee

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit