Saksa Talupood – A.T.T Saksa OÜ

Jäätisekohvik Saksa Talupoes!

Sügisest kevadeni tegutseb Saksa Talupood kogukonnale olulise külapoena, kus lähikonna inimesed käivad suhtlemas, infot vahetamas ning oma igapäevaseid oste tegemas.

Kevade saabudes kõik muutub 🙂

Suveperioodiks muutub meie väike Saksa Talupood jäätisekohvikuks. Valmistame värsket itaalia tüüpi (gelato) käsitööjäätist. Me usume, et parima ja kvaliteetsema tulemuse jaoks on vaja parimat toorainet. Seetõttu oleme väga valivad – jäätise valmistamisel kasutame vaid  Saaremaa puhtast keskkonnast ning kohapealsete talunike ja tootjate poolt toodetud värsket ja puhast toorainet.

Meie juures on kõik, et Saaremaa suve nautida – hea kohvi ja jäätis, kohapeal valmivad küpsetised. Meil on suur päikeseterass ja lasteala. Oleme lemmikloomasõbralikud.

Talupoest leiad ka suure valiku kohalikke tootjate tooteid- kõik, mis on tähistatud märgisega ” Saaremaa Ehtne toode”.

Külasta meid! Meie juures on iga päev suvi!

Lisaks korraldame jäätisevalmistamise õpitubasid, kus aeg ei jookse mööda külge maha ja saab lõbusalt targaks! Tule ja koge ise!

 

 

 

 • Kontakt

  Sulvi Munk (perenaine)
  +37256210102
  sulvi.munk@skk.ee
  www.saksatalupood.ee

 • Aadress

  Kiratsi küla, Saaremaa vald, Saare Maakond

 • Kood

  SKK000000022

 • Müügikohad

  Saksa Talupood

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit