Saarte Sahver OÜ

Saarte Sahver pakub ökokaupa nii kodusaarelt kui  kaugemalt. Poes on põnevaid leide eesti väiketootjatelt, kelle valmistatud tooteid suurpoodidest ei leia. Sortimendis on mahetoitu, ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendid, ökokosmeetikat ja kehahooldustooteid,  laste- ja beebikaupu, tervisetooteid, koduseid tarbeesemeid, kirjandust, küünlaid, hea valik gluteeni- ja laktoosivabu tooteid.

Kohaliku saaremaise kauba riiulitelt leiab palju head-paremat kraami, mille saaremaa meistrid käsitsi hoole ja armastusega valmistanud. On nii magusad ja soolased hoidised, mahlad, siirupid, moosid, mesi, sinepid, maitsesoolad, gurmeeäädikad, kuivatatud viljad, snäkid. Aga ka teed ja ürdid, jahutooteid, komme-küpsiseid-maiused, köögiviljad, samuti kehahooldustooted, keraamika, küünlad, viirukid, jõulukaardid.

Sahvris saab end ostlemise kõrvale turgutada mahla, kuuma tee või kohviga,  maitsta kohalike meistrite hõrgutisi ja  niisama mõnusat juttu puhuda.  Kui kaubavalik silme eest kirjuks võtab, oskavad Sahvri perenaised kindlasti soovitada, kellele mida!

 • Kontakt

  Lii Kirves (perenaine)
  +3725053163
  info@saartesahver.ee
  www.saartesahver.ee

 • Aadress

  Kohtu 3, Kuressaare, Saaremaa vald

 • Kood

  SKK000000014

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit