Rautsi talu

Rautsi Talu on Saaremaa traditsiooniline talu. Tegevusaladeks on köögivilja ja juurvilja kasvatus. Parima maitsega Saaremaised köögi- ja juurviljatooted.

20. sajandil sai Võhma külas Kavandis alguse Rautsi Talu, mis nüüdseks tegeleb Saaremaal Suur-Rahula külas köögi- ja teravilja kasvatamisega. Täna toimetavad seal peremees Aarne ja noor peremees Taavi, kes üheskoos on loonud viisi, kuidas elu maal edasi viia ning luua uusi väljundeid köögivilja kasvatuses. Rautsi talu kasvatab parima maitsega tomatit, kurki, porgandit, peeti, tilli, maasikaid, erinevaid maitsetaimi, kartulit ning mitmeid muid aed- ja juurvilju. Lisaks kuulub ettevõtte sortimenti värske soolakurk ja hapukapsas.

Meie juur- ja köögiviljad on müügil erinevates jaekettides (sõltuvalt hooajast): Selverites üle Eesti, Prisma peremarketites, Hyper Rimides ning Saaremaa Coop poodides.

 • Kontakt

  Keidi Mäe
  +37255537300
  info@rautsitalu.ee

 • Aadress

  Suur- Rahula küla. Saaremaa vald Saare mk 94636

 • Kood

  SKK000000024

 • Müügikohad

  Coop kauplused Etteteatades talust kohapealt Järve Selver Peetri Selver Saare Selver

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit