Pihtla õlleköök, Taako OÜ

Pihtla õlleköök ehk Taako OÜ on Eesti vanim väikepruulikoda, kus juba veerand sajandit on pruulitud ehtsat ja hägusat taluõlu. Aasta-aastalt on sortimenti laiendatud, samas jäädud truuks ka Saaremaa koduõlle tüüpi, pastöriseerimata ja filtreerimata joogile. Eripruulid nagu Ingveriõlu, Viljapuna ja Porter on tänaseks klaaspudelis saadaval üle kogu Eesti. Suvel õlleköögi kõrval avatud Mekituba, kus tutvustatakse külalistele sajanditetagust õlletraditsiooni, õlleköögi ajalugu ja pakutakse mekkida ehtsat Saaremaa taluõlut.

 • Kontakt

  Alo Väli (pruulmeister)
  +3725208010
  taako@pihtlapruul.ee
  mekituba@pihtlapruul.ee
  www.pihtlapruul.ee

 • Aadress

  OÜ Taako, Mõisatee, Pihtla küla, Saaremaa vald, Saare maakond, 94101

 • Kood

  SKK000000035

 • Müügikohad

  Angla Tuulikumägi Arensburg Boutique Hotel & SPA Auriga Ehtne Saaremaa pood Classic Kohvik COOP alkoholipood De Tolly õllebaar Elav Õlu müügipunktid Gambrinuse õllepoed Gospa Grand Rose SPA Grillers Kaali Trahter Koht õllebaar Kohvik Iluleib Kohvik Mosaiik La Perla Restoran Müügikiosk Sõrve sääre tipus Naiiv Paargu suvekohvik Panga pank Pihtla õlleköögi Mekituba Pihtla pood POP'i Roheline Elu Põrgu õllelokaal Retro Kohvik Saarte Sahver Saksa Talupood Sassimaja SIP õllepood Tallinna Kaubamaja Tartu Kaubamaja Trahter Veski Turuköök Uba ja Humal Kuressaare Väike Roosa Õllepood Vinoteek

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit