Maias Viiking OÜ, Käsitööjäätis

Nii nagu ajaloost on teada, olid need kõige vägevamad viikingid just saarlased. Leitigi ju nende kaubaretkede ajast pärit muinaslaev veel hiljuti Saaremaalt, Salme alevikust. Ei saa siis see ju olla juhus, et Maias Viiking on puhast tõugu saarlane Salmelt 🙂 Kuna kaubaretkedel enam ei käida ja uus trend on kõike ise toota ja valmistada, siis otsustas temagi hakata valmistama käsitööjäätist. Vajalikud toorained tulevad kõik kohalikelt talupidajatelt ja muidugi käib ta ka ise metsas marjul või seenel 😉

Maias Viiking on omajagu karakter ja isepäine, seega ka jäätistesse paneb ta alati väikse vimpka sisse! Jäätised valmistab ta kõik vastavalt soovidele, maitse-eelistustele või ürituse iseloomule. Ta on natukene kaval ka – kõige kvaliteetsema konjaki või käsitööõllegi suudab ta jäätise sisse ära peita 😉 Tundub päris intrigeeriv tegelane see Maias Viiking, eks?

 • Kontakt

  Veronika Kaidi
  +3372 55546407
  veronikakaidis@gmail.com

 • Aadress

 • Kood

  SKK000000084

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit