Maagilised Loodushinged MTÜ

Maagilisel, ürgsel ja puhta loodusega Saaremaal valmivad erinevad loodustooted nagu seebid, kehakoorijad, huulepalsamid, näokreemid, vannisoolad, lõhnakotid, teraapilised viljapadjad, puidust käevõrud, viirukid, unenäopüüdjad, väeesemed, taimetõlvikud ja taimeteed. Toodetes on nii palju kohalikku toorainet kui võimalik (mesilasvaha, muda, tudraõli, kanepiõli, ravimtaimi ja ürte). Seepidelt leiad lisaks poolvääriskivisid ehk kristalle ja salvides, kreemides merevaigupulbrit.

Tooted valmivad käsitööna Kuressaares, materjalid on looduslikud. Ja kasutuses on loodusannid, mis oma käe ja väega korjatud.

Lisaks loodustoodetele pakutakse põnevaid ja lõhnavaid õpitube, koolitusi, laagreid, rituaale, taimeretki ja loodusgiidimist. Osaleja saab uue kogemuse, eheda elamuse ja palju näpunaiteid! Õpitoad ka kohale tulekuga ja erinevates keeltes (Est, Swe, Eng).

 • Kontakt

  Heler Põld (Herbaatik)
  53608074
  helerpold@gmail.com

 • Aadress

 • Kood

  SKK000000144

 • Müügikohad

  Auriga Ehtne Saaremaa pood Facebooki lehel Liisbet käsitööpood Kuressaares Saaremaa Muuseum (Kuressaare Linnuse pood) Saarte Sahver Sirkka Nõiapood Muhus

 • Sotsiaalmeedia

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit