Hakka märgikandjaks

“Saaremaa Ehtne Toode” on märgis, mis viitab toote või teenuse piirkondlikule päritolule – toode või teenus on valminud Saare- ja Muhumaa puhta loodusega keskkonnas, kohalike inimeste töö ja kogemustega. See on Saaremaa märk!

Kaubamärki „Saaremaa ehtne toode“ võivad kasutada kõik Saare maakonnas tegutsevad ettevõtjad, märgistades sellega kohapeal valmistatud ning kohapealset traditsiooni ning pärimust kandvad tooted (toidu- ja põllumajandustoodang, puidutooted, käsitöö, looduskosmeetika jm) ning toitlustusteenused (kohalikku toorainet ja traditsioone väärtustavate toitlustusettevõtete menüüd).

Kaubamärgi omanik on MTÜ Saarte Koostöökogu, kes juhib märgikasutajate võrgustiku ühistegevust ning koordineerib märgise kasutusõiguse väljastamist.

Ehtne märgis. Ehtne Saaremaa Toode.
Ehtne märgis. Ehtne Saaremaa Toode. Saaremaa märk
Ehtne märgise eesmärgid:
  1. tuua esile Saaremaal valmistatud tooteid ja pakutavaid teenuseid, andes tarbijale võimaluse Saaremaa toit või teenus lihtsalt leida ja ära tunda;
  2. läbi ühise turunduse tõsta märgistatud toodete ja teenuste müüki;
  3. edendada Ehtne märgise kasutajate omavahelist koostööd.
  4. Saaremaa Ehtne märgise kasutusõigust on oodatud taotlema juriidilised isikud ja füüsilisest isikust ettevõtjad.
Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit